Ліжка

IDEA.360.com.UA – це сервіс доставки оригінальних товарів шведського бренду IKEA з Польщі в Україну. Привеземо будь-що – від великих шаф та холодильників до тарілок і чайних ложечок. У нашому магазині немає мінімальної суми замовлення – ми поважаємо право клієнтів самостійно формувати свій кошик і не набирати зайвого до «круглої суми».

Найважливіше для нас – ваш комфорт

Ми віримо, що дім – це не фортеця, а затишний простір, де кожен може знайти те, що йому потрібно: гамірний сніданок у колі близьких за великим столом, обід з друзями, коханими, шумну вечірку чи релакс у ванні зі свічками. Вибір – за вами. Дім – це місце, де повинно бути на 100% комфортно. А ми потурбуємось про те, аби знайти усе необхідне для будь-якого зі сценаріїв.

Чому саме ІКЕА

ІKEA – це гарантована шведська якість та надійність. 76 років на ринку, офіційні магазини у майже 30 країнах світу та статус найбільшого у світі продавця меблів кажуть самі за себе.

ІКЕА – це величезний асортимент на будь-який смак та гаманець. Погодьтесь, це зручно, коли в одному місці можна купити усе для житла: меблі будь-якого розміру та призначення, килими, текстиль, сантехніку, освітлення, аксесуари, коробки для зберігання речей, посуд, іграшки, навіть фірмові джеми і м’ясні фрикадельки. До речі, їх ми теж можемо привезти в замороженому вигляді.

ІКЕА – це ідеально продуманий дизайн. Відмінне поєднання форм, кольорів та функціональності дозволяє товарам цього бренду стати гармонійною частиною будь-якого інтер’єру: від класичного до модерного. Один і той же столик може запросто прикрасити, і кухню, і коридор, і ванну кімнату.

IKEA – це екологічно безпечне виробництво. У шведській компанії турбуються про те, щоб виготовлення товарів не шкодило довкіллю. Для цього IKEA активно використовує відновні матеріали, тобто ті, що з’явились внаслідок переробки.

Лише оригінальні товари

Ми купуємо товари лише у виробника і не працюємо з посередниками. А відтак гарантуємо – ви отримаєте оригінальні товари IKEA, а не підробки.

Також наші працівники щотижня бувають у Польщі, тож ми в курсі усіх новинок.

Не знаєте, як зібрати? Ми допоможемо

Не секрет, що усі меблі IKEA доставляються в розібраному вигляді – за таких умов транспортування виходить значно дешевшим.

Дизайнери продумують усі елементи так, аби процес збирання був максимально простим та інтуїтивно зрозумілим. Ні, освіта інженера для цього непотрібна. Деякі наші клієнти навіть кажуть, що це як LEGO для дорослих :) Так само цікаво і весело.

Але, якщо ви не хочете цим займатись або просто не маєте часу, наші працівники з радістю допоможуть.