Ліжка

Меблі під ТВ

У даній категорії немає товарів.

Вітальна - це серце квартири. Саме тут ми збираємося з друзями та сім'єю, відпочиваємо після важкого робочого дня, насолоджуємося переглядом улюблених телепередач та фільмів.

Часто саме розташування та вид телевізора  відіграє одну з найважливіших ролей при оформлені кімнати. Але технологічний процес не стоїть на місці - телевізори дуже стрімко змінюють свої форми, розміри, і купуючи собі новий пристрій, треба змінювати частину вітальні. А саме меблі для телевізора. 

Кожному хочеться мати гарну кімнату, в якій все гармонійно поєднується, тому ми пропонуємо ознайомитися з каталогом товарів від IKEA. Меблі від цього виробника не тільки якісні, а й чудово виглядають у будь-якому інтер’єрі. Вони сучасні, стильні та вишукані. 

В цьому розділі ми розповімо, які меблі для телевізорів від IKEA ви можете придбати, а також, на що слід звернути увагу при виборі.


Дизайн 

IKEA ретельно працює над дизайном своїх товарів. Шведська компанія має власні багаторічні напрацювання, але при цьому стежить за сучасними тенденціями. Тут знають, як звичайну полицю зробити привабливим та універсальним елементом інтер’єру.

В каталозі ви можете побачити такі види меблів для телевізорів:


  • Тумба. Вона має невеликі габарити і займає мінімальну кількість площі, а тому підходить для маленьких кімнат. Зазвичай такі тумби мають полиці з дверцятами або відкритого типу, на яких ви можете зберігати фотоальбоми, книги, диски та будь-які інші дрібниці.

  • Тумба-комод. На перший погляд, виглядає як звичайний комод, але при цьому вона має відкриті полиці, де можна зберігати більшу кількість речей, ніж у звичайній тумбі. Такий вид меблів масивний і  підходить для просторої кімнати. Розміри та кількість полиць можуть бути різними. 

  • Кутова тумба. З назви вже зрозуміло, що вони розміщуються в кутку кімнати і займають мінімальну частину загальної площі кімнати. Такий тип краще використовувати для маленьких осель. Кутова тумба також має невелику кількість полиць. 

  • Комбіновані. Це масивні моделі, які складаються з великої кількості полиць, ящиків, мають додаткові стелажі, які можна використовувати як полиці для книг, посуду та інших речей, а не тільки тумбу для телевізора. Такий варіант може повноцінно замінити окремі стелажі та шафи.


В будь-якому випадку вибір меблів для ТВ залежатиме саме від вас, адже потрібно врахувати розмір вашого телевізора, площу та дизайн кімнати.

Популярними кольорами в IKEA є: коричневий, білий, нюдовий, чорний та сірий. Є також моделі яскравих кольорів: сині, червоні, зелені тощо. 

Меблі світлих кольорів, наприклад білого, підходять для будь-якого стилю інтер'єру, оскільки вони не привертають до себе надто багато уваги і при цьому гарно поєднуються з іншими кольорами. 

Також є меблі природнього деревного кольору - світлого та темного. Вони легко і гармонійно вписуються у більшість інтер’єрів. 


Матеріал

IKEA виготовляє свої товари з надійних та якісних матеріалів:


  • Дерево: сосна, бук, вишня, дуб ті інші. 

  • Деревно-волокниста плита (ДВП)

  • Деревно-стружкова плита (ДСП)

Ці три матеріали можуть використовуватися як в поєднанні, так і окремо. Наприклад, в IKEA ви можете придбати соснову тумбу, в якій не буде використовуватися ДСП чи ДВП. За рахунок цільних дошок вони вартують дорожче. Або можете купити меблі для телевізора зроблені з ДВП, які мають нижчу ціну. 

Якщо ваша тумба на ніжках, для надійності IKEA робить їх металевими. Така конструкція міцніша.

Ми впевнені, що товари від IKEA не тільки стильні і тішать око, а й надійні, безпечні і довговічні. Тому з такими меблями не варто переживати, що через кілька років доведеться купувати нові.