Ліжка

Системи для зберігання речей та організації простору

Фільтр
Товарів в ряд:

Комод PLATSA

3202 грн.
(0)
Компактний та стильний комод PLATSA має дві шухляди. Ручки до них можна придбати окремо. Ніжки виготовлені з натурального буку, що гарантує стійкість комоду. Висота ніжок може регулюватись, якщо підло..

Комод ALEX

2614 грн.
(0)
Високий комод, що займає небагато місця, буде ідеальним рішенням для малих кімнат або вузьких коридорів. Модель ALEX має п’ять ящиків – два менші та три більші. Їхня глибина – 58 см. Ящики легко висов..

Комод ALEX

4189 грн.
(0)
Високий комод ALEX - ідеальне рішення для помешкань, де важливо зберегти простір. Він займає небагато місця, але водночас місткий.Модель має дев’ять  ящиків: п’ять менших та чотири більших. Розмі..

Комод ALEX

4189 грн.
(0)
Стильний та лаконічний комод ALEX виготовлений з ДСП (деревостружкова плита) та ДВП (деревоволокниста плита). Він має колеса, тому легко пересувається приміщенням. Комод має шість шухляд – три більші ..

Комод ASKVOLL

1039 грн.
(0)
Розміри цього комода – всього 41х48 см, тому його можна ставити у спальні біля ліжка замість нічного столика. Він має дві шухляди, кожна з яких може вмістити п’ять пар штанів або десять футболок. Тако..

Комод ASKVOLL

2089 грн.
(0)
Лаконічний двоколірний комод ASKVOLL виготовлений з ДСП (деревостружкова плита) та ДВП (деревоволокниста плита), покритий паперовою фольгою.Комод має три шухляди зі зручними ручками. Завдяки хорошій с..

Комод ASKVOLL

2614 грн.
(0)
Вузький комод ASKVOLL - ідеальний для невеликої кімнати чи передпокою. Він не займає багато простору, але завдяки наявності п’яти шухляд, доволі місткий.Розміри комода – 45х109 см. Шухляди мають хорош..

Комод BEKANT

6814 грн.
(0)
Маленький, але функціональний комод буде гарним доповненням робочого місця. Таку модель можна поставити в офісі біля столу або ж в особистому кабінеті вдома. Комод має «розумну» систему замикання та в..

Комод BEKANT

6289 грн.
(0)
Маленький, але функціональний комод буде гарним доповненням робочого місця. Він має один глибокий ящик та додаткову меншу шухляду, де можна зберігати дрібну канцелярію. В нижній частині комоду є отвір..

Комод BJÖRKSNÄS

13639 грн.
(0)
Стильний та зручний комод BJÖRKSNÄS виготовлений у скандинавському стилі з натурального дерева – берези. Такий матеріал гарантує меблям довговічність, стійкість та надійність. Модель має дві менші шух..

Комод BRIMNES

3664 грн.
(0)
BRIMNES - це високий вузький комод, який ідеально підійде тим, кому потрібно максимум речей помістити в обмеженому просторі.Він має чотири ящики. Три з них повністю закриті, а четвертий має вставку із..

Комод BRIMNES

3664 грн.
(0)
Модель BRIMNES має три шухляди. Дві з них повністю закриті, а третя, верхня, має вставку із загартованого матового скла. Воно стійке до пошкоджень, бо пройшло спеціальну обробку.Усі шухляди мають зруч..

Комод BRIMNES

4189 грн.
(0)
Модель BRIMNES має чотири шухляди. Три шухляди повністю закриті, а четверта, верхня, має вставку із загартованого скла. Загартоване скло міцніше за звичайне завдяки спеціальній обробці. Усі шухляди ма..

Комод ERIK

2089 грн.
(0)
Компактний комод ERIK можна поставити біля робочого стола. У ньому поміститься канцелярське приладдя, документи, записники та інше. Комод має три шухляди, нижня з яких закривається на ключ. Усі шухляд..

Комод GALANT

6289 грн.
(0)
Основа комоду GALANT виготовлена з натурального дуба, тому він не лише красивий, міцний і довговічний, а й екологічний. Покритий шпоном з дуба. Шухляди виготовлені з ДСП та ДВП. Комод має одну ме..
Показано з 1 по 15 із 62 (5 сторінок)