Ліжка

Стелажі

У даній категорії немає товарів.

Якщо ви плануєте оформлення оселі, подумайте про придбання стелажу. Фактично це шафа без дверей і з відкритими полицями.

Це універсальний вид меблів, поставити який можна у будь-якій частині дому. 

У вітальні стелаж можна використовувати, як шафу для книг, фотографій, пам’ятних сувенірів, квітів, посуду. На кухні у нього можна поставити ємності з крупами, спеціями, фруктами, джеми та варення, посуд.

У спальні на стелажі можна розмістити улюблені книги, іграшки, фото, прикраси, аксесуари, кімнатні рослини, у передпокої - взуття, засоби догляду за ним, головні убори. Навіть у ванній кімнаті він знайде собі місце. Тут його можна використати для зберігання косметики, засобів для догляду за тілом, рушників, капців. 


Стелаж підійде не лише для власної оселі. Також його можна використовувати в офісах, закладах громадського харчування, банківських та медичних установах. Місце для стелажу знайдеться будь-де, де є потреба мати під рукою багато речей. 

Ми рекомендуємо вам стелажі від IKEA, адже впевнені, що цей виробник надійний. Всі його меблі не тільки зроблені зі смаком та функціональні, а й мають високу якість та помірну ціну. 

Які стелажі від IKEA бувають та, на що слід звернути увагу під час покупки .

IKEA має широкий асортимент товарів, тому ми впевнені, що ви знайдете щось для себе. 

Ви можете зустріти такі види стелажів: 


  • Класичний. Має задні і бічні стінки. 

  • Стелаж-стінка. Це широкий стелаж, який має окрему нішу для телевізора або інших меблів.

  • Циліндричний стелаж. Має обертову функцію і чудово підходить для колекціонерів, магазинів чи інших закладів. 

  • Стелаж-решітка. Має тільки бічні стінки, часто несиметричної форми. Чудово підійде для інтер’єру в стилі лофт.

  • Підвісні полиці. 


Найпопулярнішими стелажами є класичні та з решіткою. До речі, завдяки стеллажам від IKEA ви можете розділити простір в кімнаті. Якщо у вас в одній кімнаті поєднані і вітальня, і кухня, то чудовим рішенням буде поставити перегородку у вигляді стелажу і тим самим розділити простір на зони. 

Стелажі мають різну форму та кількість полиць. Дизайнери IKEA надзвичайно ретельно підходять до створення кожної моделі, адже хочуть, аби вони приносили вам максимально багато користі і робили ваш інтер’єр стильним та сучасним. 

Матеріал

Ми впевнені в надійності кожного стелажу від IKEA, адже цей виробник використовує для виробництва меблів тільки якісні матеріали.  

Дерево. Це надійний та екологічний вибір. Саме дерев'яні стелажі мають не тільки гарну форму, а й відзначаються міцністю та довговічністю. Якщо правильно доглядати за ним, то такий стелаж можна передавати з покоління в покоління. Меблі від IKEA мають простий та вишуканий дизайн, а тому не втратять свою красу навіть через 50  років. 

ДСП (деревно-стружкова плита) та ДВП (деревно-волоконна плита). Такий варіант звісно не вічний і не такий міцний, як дерево, але як його замінник влаштовує багатьох. Ці стелажі дешевші, але за рахунок правильної конструкції все ж надійні та функціональні.

Метал. Якщо ви плануєте навантажити стелаж важкими речами, то цей варіант саме для вас. Металеві стелажі надійні та довговічні. Вони оригінально доповнюють інтер’єр офісів та різноманітних закладів.

Шведська компанія стежить за модними тенденціями, приділяє багато уваги матеріалам та розробці нових моделей. З такими меблями вам не варто хвилюватись, що через кілька років ваш стелаж вийде з моди і доведеться змінювати увесь дизайн кімнати.