Ліжка

Вітрини

У даній категорії немає товарів.

Вітрина або шафа-вітрина - це оригінальне рішення для яскравого доповнення дизайну кімнати. Вітрини - це шафи, що мають скляні полиці та двері. Завдяки цьому вони візуально збільшують простір та додають світла у кімнаті. При цьому такі шафи не мають великих габаритів, а тому легко вмістяться в будь-якому куточку вашої оселі. 

Шафи-вітрини - це фактично осучаснена версія сервантів, які були чи не в кожному радянському інтер’єрі. Тільки тепер вони мають стильний дизайн і безліч видів.

Вітрини органічно виглядатимуть, як у вітальні, спальні, так і на кухні. У них можна розмістити книги, посуд, пам’ятні сувеніри, кімнатні рослини, бар алкогольних напоїв, твори мистецтва, статуетки, речі, на які хочеться дивитись самому і показувати гостям.

Крім цього вітрина може слугувати для поділу кімнати на зони: робочу і відпочинкову, зону для приготування і споживання їжі.


Дизайн

В IKEA можна зустріти, як класичні види шаф-вітрин, так і оригінальні дизайнерські. Класичні моделі мають одні чи двоє скляних дверей, залежно від габаритів шафи.

Також в IKEA є нові моделі повністю скляних прозорих шаф та тих, де засклена лише верхня частина, а в нижній - закриті шухляди. 

IKEA має велику палітру кольорів, проте найпопулярнішими є: білий, чорний та відтінки коричневого. Білий є найпопулярнішим, адже підходить практично будь-якому інтер’єру.

Чорний, незважаючи на те, що більшість вважають його негативним кольором, може додати в інтер’єр кімнати витонченості. А коричневий підійде любителям природних відтінків. Він органічно виглядатиме в кімнаті, де є багато дерев’яних елементів та зелені.

Матеріал

При покупці товару зверніть увагу на матеріали, з якого він виготовлений. Корпус шафи може бути зроблений, як з цільних дерев’яних дошок, так і з ДВП (деревно-волокнистої плити), ДСП (деревно-стружкової плити) та металу. Дерево – найбільш довговічний та екологічний матеріал, який ніколи не вийде з моди. Метал же вирізняється особливою надійністю. Він стійкий до пожеж та впливу вологи, ударів, взламів, тому підходить для зберігання документів.

Різновиди дерева підійдуть більш класичним інтер’єрам, а метал – сучасним, зокрема він стильно виглядатиме в офісі.

В будь-якому випадку вам можна не турбуватись про якість товару. Шведська компанія IKEA піклується про те, аби усі шафи-вітрини були надійними і прослужили вам багато років.

Особливу увагу при виборі шаф-вітрин слід звернути увагу на скло. IKEA використовує лише загартоване скло. Завдяки спеціальній хімічній та термічній обробці воно набуває незвичайної міцності. При ударах таке скло розпадається на дрібні негострі уламки (на відміну від звичайного, яке розбивається на великі гострі друзки).

Тому можна бути певним - в разі непередбачених ситуацій скляні полиці, двері та перегородки у меблях IKEA не завдадуть шкоди вам та вашим дітям. Також таке скло витримує більшу вагу. Шведська компанія дбає не лише про красу та функціональність своїх товарів, а й про їхню якість та безпечність.

Скло можна обрати, як повністю прозоре, так і матове, з візерунками.